Masz pytania?

Zadzwoń: +48 604 994 351 lub wypełnij poniższy formularz:

Codziennie obsługujemy klientów z okolic miast: Bolszewo, Luzino, Wejherowo, Reda, Rumia, Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk), Szemud. GablotyKroll

Tapetowanie

Tapetowanie jest prostą metodą na niebanalną zmianę wystroju całego wnętrza. Tapetowanie jest jedną z wielu kompleksowych usług, które nasza firma posiada w swoim szerokim wachlarzu oferowanych usług.

Proces tapetowania składa się z kilku elementów. Pierwszym z nich jest właściwe przygotowanie powierzchni, na której ma być umieszczona tapeta. Powierzchnia musi być przede wszystkim sucha i gładka, a także czysta, gdyż w przeciwnym razie przyklejanie tapety będzie bardzo utrudnione. Przed tapetowaniem powinno się zeskrobać poprzednią farbę bądź starą tapetę. Kolejnym etapem przygotowującym powierzchnię do położenia tapety jest wygładzenie ściany oraz jej zagruntowanie. Następnie uzyskane po poprzednim etapie gładkie powierzchnie myjemy je letnią wodą z niewielką ilością mydła malarskiego albo specjalnego detergentu.

Firma ADAMS oferuje zarówno usługę tapetowania ścian, jak i sufitów. Tapety używane przez naszą firmę są w zupełności dostosowane do potrzeb klienta, ponieważ sam klient wybiera wzór tapety oraz jej kolor, z dostępnych tapet w naszym katalogu. Usługi tapetowania świadczone przez naszą firmę są w bardzo przystępnych cenach. 

tapetowanie
tapetowanie