Masz pytania?

Zadzwoń: +48 604 994 351 lub wypełnij poniższy formularz:

Codziennie obsługujemy klientów z okolic miast: Bolszewo, Luzino, Wejherowo, Reda, Rumia, Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk), Szemud. GablotyKroll

Podłogi

Podłogi stanowią najważniejszy element każdego pomieszczenia. Nasza rzetelna firma oferuje usługi związane z montażem podłóg. W zależności od zaistniałych potrzeb klient może zdecydować się na położenie wykładziny, ułożenie parkietu, montaż podłóg drewnianych czy położenie praktycznych paneli podłogowych.

W momencie wyboru podłogi drewnianej należy mieć na uwadze odpowiednie zabezpieczenie oraz pielęgnację, czyli między innymi olejowaniu, szpachlowaniu, cyklinowaniu czy lakierowaniu. Panele podłogowe są coraz częstszym rozwiązaniem stosowanym w nowoczesnych kuchniach. Z kolei przy wyborze paneli podłogowych należy szczególną uwagę zwrócić na klasę ścieralności paneli, która mieści się w skali od 1 do 5. Przy czym 1 jest najniższą klasą ścieralności, a 5 stanowi najbardziej odporny panel na ścieranie. Panele podłogowe klasy 5 i 4 stosuje się w miejscach najczęściej uczęszczanych, czyli na korytarzach czy na schodach. Natomiast klasy niższe są proponowane do stosowania w salonach czy sypialniach.

Nasza firma gwarantuje klientom pełne zadowolenie z zamontowanych podłóg, atrakcyjne ceny podłóg oraz najwyższą jakość realizacji każdego zlecenia. Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferowanych przez nas usług.

podlogi
podlogi
podlogi