Masz pytania?

Zadzwoń: +48 604 994 351 lub wypełnij poniższy formularz:

Codziennie obsługujemy klientów z okolic miast: Bolszewo, Luzino, Wejherowo, Reda, Rumia, Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk), Szemud. GablotyKroll

Kafelkowanie

Kafelkowanie jest jedną z wielu usług mieszczących się w szerokim asortymencie naszego przedsiębiorstwa. Przez kafelkowanie rozumiane jest oczywiście układanie płytek, czyli glazury. Inaczej usługa ta jest nazywana jako glazurowanie. Klienci decydują się na kafelkowanie łazienek czy tez kuchni, ponieważ jest to najbardziej trwały i powszechni dostępny materiał, którego ułożenie na ścianie oraz na podłodze daje pewność trwałości oraz wytrzymałości przez wiele lat.

Nasza firma poleca układanie płytek na schodach, w przedpokojach, w łazienkach oraz w kuchniach, gdyż są to miejsca wyjątkowo narażone na szkodliwe działanie wilgoci. Płytki stanowią materiał wyjątkowo trwały, odporny na pęknięcia i zarysowania. Oczywiście do układania płytek firma ADAMS używa klejów oraz materiałów najwyższej jakości, które mamy sprawdzone od lat. Kafelkowanie jest procesem czasochłonnym, jednakże jego efekty będą przez Państwa podziwiane przez wiele lat. Decyzję w zakresie wyboru odpowiedniego wzoru oraz koloru płytek pozostawiamy do klientów dyspozycji tak, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów. Świadczone przez naszą firmę usługi kafelkowania są w niezwykle przystępnych cenach.

kafelkowanie
kafelkowanie
kafelkowanie