Masz pytania?

Zadzwoń: +48 604 994 351 lub wypełnij poniższy formularz:

Codziennie obsługujemy klientów z okolic miast: Bolszewo, Luzino, Wejherowo, Reda, Rumia, Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk), Szemud. GablotyKroll

Biały montaż

Biały montaż jest to usługa oferowana Państwu przez nasze wyspecjalizowaną firmę. Sformułowanie „biały montaż” jest z reguły stosowane w odniesieniu do ceramiki sanitarnej. W związku z tym, są to części wyposażenia kuchni oraz łazienki, które w tradycyjnej wersji są produkowane z różnorodnych rodzajów ceramiki pokrytej szkliwem.

Świadczona przez nas usługa obejmuje montaż urządzeń sanitarnych w domach lub lokalach mieszkalnych. W zakresie świadczonej usługi montażu białego firma ADAMS montuje instalacje sanitarne, instaluje wc, a także montuje różnorodne umywalki. Oferujemy zainteresowanym klientom najwyższą jakość naszych usług.

Do montażu białego nasza solidna firma używa materiałów wielokrotnie sprawdzonych, które charakteryzują się wysoką jakością i rewelacyjnie nadają się do montażu urządzeń sanitarnych. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług oraz szybki czas ich wykonywania. W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości oferowanych przez naszą firmę usług montażowych, korzystamy ze sprzętu wysokiej klasy. Wydatki, które są bezpośrednio związane z białym montażem zależą zarówno od kosztów montażu ceramiki sanitarnej, jak i od cen samej armatury.

bialy_montaz
bialy_montaz
bialy_montaz